Krasnoludki

INFORMACJE BIEŻĄCE

Zaproszenie

Dzieci z grupy "Krasnoludki" i "Muminki" serdecznie zapraszają swoje Mamusie i Tatusiów na uroczystość z okazji Dnia Rodziny, która odbędzie się 28.05.2024 r. (wtorek) o godzinie 15:00. Prosimy o punktualne przybycie smiley

Bardzo prosimy o przyniesienie past do zębów (podpisanych!) oraz chusteczek higienicznych, gdyż dotychczasowe zapasy się kończą. Prosimy również o przyniesienie teczek na prace plastyczne - osoby, które jeszcze nie przyniosły.

SZANOWNI RODZICE!

INFORMUJEMY, ŻE WSZYSTKIE NIEZBĘDNE ARTYKUŁY PLASTYCZNE I POMOCE DYDAKTYCZNE ZAPEWNIA PRZEDSZKOLE I SĄ FINANSOWANE PRZEZ ORGAN PROWADZĄCY. JEŚLI ZWRACAMY SIĘ Z PROŚBĄ O PRZYNIESIENIE DODATKOWYCH ARTYKUŁÓW TO Z MYŚLĄ O UROZMAICENIU ZAJĘĆ WASZYCH DZIECI. PRZYPOMINAMY, ŻE JEST TO DOBROWOLNE, ACZKOLWIEK MILE WIDZIANE.

PRZYPOMINAMY RÓWNIEŻ, ŻE NA STRONIE PRZEDSZKOLA JEST DOSTĘPNY HARMONOGRAM DOSTĘPNOŚCI, JEŚLI POJAWIĄ SIĘ JAKIEŚ PYTANIA SERDECZNIE ZAPRASZAMY.

p. Ola: pon. 12:30-13:00 i wt.. 8:00-8:30

p. Dyr. pon. 8:30-10:00 i pt. 7:00-8:00

W naszym przedszkolu piątek jest dniem zabawek - w tym dniu dzieci mogą przynieść do przedszkola ulubioną zabawkę. Prosimy aby nie były to zabawki, które posiadają małe elementy oraz takie, które łatwo mogą ulec zniszczeniu. Najlepiej, żeby zabawki były podpisane.

Wtorki z bajką

Drodzy Rodzice, serdecznie zapraszamy na wspólne czytanie bajek we wtorki o godz. 14:30. Zainteresowane osoby proszę o kontakt z wychowawcą smiley

Drodzy Rodzice,

Jeśli wykonujecie ciekawy zawód lub macie interesujące hobby zapraszamy Was na zajęcia do przedszkola w celu zaprezentowania ich dzieciom. Zainteresowane osoby proszę o kontakt z wychowawcą.

p. Ola

Bardzo prosimy o przynoszenie podkładów higienicznych na leżaki.

.

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci z grupy "Krasnoludki" do wspólnej zabawy i poznawania  świata już od 1 września!

GRUPA I KRASNOLUDKI – Przedszkole

Podczas pobytu w przedszkolu dzieci:

- poznają zasady kulturalnego zachowania i szacunku wobec innych osób oraz zasady bezpiecznej zabawy;

- będą przeżywać emocje wraz z bohatermi bajek i opowiadań;

- posłuchają nowych piosenek i poznają nowe zabawy przy muzyce;

- będą poznawać świat podczas zabaw i doświadczeń;

- będą rozwijać ekspresję twórczą.

Wyprawka przedszkolaka:

- kapcie, które dziecko będzie potrafiło samo założyć i ściągnąć;

- wygodne ubranko do zabaw oraz zapasowe ubranko do szafki;

- piżamka w podpisanym woreczku tekstylnym;

- nakrycie głowy;

- chusteczki suche i mokre.

W PIERWSZYCH DNIACH PRZEDSZKOLA, MALUCHY MOGĄ PRZYCHODZIĆ ZE SWOJĄ ULUBIONĄ PRZYTULANKĄ, KTÓRA UŁATWI IM CZAS ADAPTACJI - PRZYTULANKI MUSZĄ BYĆ PODPISANE!