Nagłówek

W pierwszych dniach kwietnia 2022  dzieci z grupy Smerfy i Plastusie wzięły udział w VII Przeglądzie Tanecznych Zespołów Przedszkolnych w Katowicach. Dzieci wykonały taniec do piosenki Michaela Buble "Someday", przygotowany na zajęciach sportowo-tanecznych. Konkurs przeprowadzony został online. Czekamy na zakończenie obrad Jury. Dziękujemy rodzicom za współpracę i przygotowanie odswiętnych, eleganckich strojów dla dzieci na czas nagrania.

Na razie kilka zdjęć z nagrania. Filmik z tańcem w wykonaniu dzieci udostępniony zostanie wraz z oficjalnym podsumowaniem VII Przeglądu Tanecznego.

Za udział w Przeglądzie Tanecznym wszystkie Przedszkola otrzymały pamiątkowy dyplom

dyplom_(1).pdf

VID_20220325_140413_x264.mp4

Na zdjęciu dzieci z grupy Plastusie i Smerfy z nagrodami za udział w Przeglądzie